Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:32
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:34
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:35
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:36
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:38
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:39
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:41
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:43
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:44
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:45
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:48
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:49
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:51
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:52
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:54
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:56
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:57
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:58
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:59
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:00
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:01
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:03
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:05
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:07
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:08
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:10
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:11
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:13
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:16
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:20  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020