Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   4:44
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   4:45
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:47
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   4:50
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   4:51
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:52
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:53
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:55
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   4:56
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:57
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   4:58
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   4:58
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:00
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:02
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:03
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:04
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:06
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:07
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:09
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:11
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:12
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:14
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:15
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:17
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:19
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:21
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:22
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:24
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:25
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:27
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:29
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:30
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:31
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:32
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:34  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020