Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:00
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   5:01
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:03
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   5:06
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   5:07
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   5:08
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   5:09
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   5:11
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   5:12
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   5:13
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   5:14
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   5:14
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   5:16
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:18
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:19
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:20
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:22
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:23
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:25
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:27
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:28
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:30
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:31
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   5:33
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   5:35
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   5:37
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   5:38
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   5:40
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   5:41
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:43
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:45
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:46
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:47
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:48
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 5:51  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020