Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 U Astry Interaktivní plán dopravy   4:30
0,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   4:31
1 Opavská Interaktivní plán dopravy   4:33
1,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   4:34
1,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   4:35
2,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   4:36
3 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   4:37
3,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   4:38
4,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   4:39
5,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   4:40
6,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   4:42
6,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   4:44
7,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   4:45
7,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   4:46
8,2 Severka Interaktivní plán dopravy   4:47
8,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:48
9,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   4:50
10,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 4:53  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020