Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:23
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:24
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:25
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:26
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:27
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:28
4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:30
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:32
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:33
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:34
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:36
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:37
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:39
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:41
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:42
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:43
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:45
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:46
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:48
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:49
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:51
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   6:52
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   6:53
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   6:54
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   6:55
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   6:56
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   6:57
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   6:58
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:00
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:02
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:03
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:05
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:06
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:08
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:11
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:14  



Verze JŘ: 11:14_03.06.2020