Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:38
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:39
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:40
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:41
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:42
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:43
4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:45
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:47
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:48
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:49
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:51
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:52
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:54
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:56
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:57
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:58
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   7:00
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   7:01
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   7:03
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   7:04
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   7:06
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:08
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:09
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:10
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:11
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:12
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:13
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:15
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:17
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:19
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:20
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:22
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:23
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:25
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:28
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:32  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020