Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:42
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   13:44
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   13:45
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   13:46
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   13:48
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   13:49
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   13:51
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   13:53
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   13:54
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   13:55
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   13:57
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   13:58
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   13:59
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:00
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:02
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:03
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:04
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:05
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:06
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:07
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:08
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:09
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:11
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:13
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:14
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:15
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   14:16
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:18
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:20
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:23  



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020