Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   13:57
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   13:59
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:00
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:01
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:03
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:04
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:06
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:08
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:09
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:10
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:12
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:13
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:14
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:15
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:17
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:18
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:19
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:20
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:21
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:22
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:23
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:24
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:26
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:28
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:29
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:30
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   14:31
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:33
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:35
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 14:38  



Verze JŘ: 7:28_25.5.2020