Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:03
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:04
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:07
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   16:11
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:12
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:13
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:14
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:16
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:18
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:20
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:20
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:21
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:23
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:24
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:26
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:27
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:29
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:30
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:32
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:34
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:35
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:37
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:39
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:41
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:43
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:45
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:46
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:48
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 16:50  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020