Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:46
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:47
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:48
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:49
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:50
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:51
4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:53
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:55
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:57
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:58
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:00
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:01
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:03
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:05
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:06
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:07
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:10
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:11
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:13
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:14
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:16
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:18
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:19
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:20
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:21
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:22
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:23
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:25
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:27
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:29
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:30
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:32
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   15:33
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:35
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:38
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:42  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020