Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   11:51
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   11:52
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   11:54
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   11:58
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   11:59
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   12:00
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   12:01
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   12:03
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   12:04
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   12:05
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   12:06
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   12:06
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   12:08
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   12:09
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   12:11
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   12:12
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   12:14
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   12:15
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   12:16
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   12:18
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   12:19
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   12:21
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   12:22
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   12:24
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   12:26
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   12:28
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   12:29
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   12:31
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   12:32
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   12:33
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   12:35
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   12:36
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   12:37
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   12:38
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 12:40  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020