Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:01
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:02
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:03
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:04
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:05
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:06
4 Bory Interaktivní plán dopravy   15:08
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:10
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:12
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:13
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:15
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:16
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:18
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:20
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:21
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:22
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:25
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:26
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:28
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:29
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:31
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:33
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:34
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:35
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:36
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:37
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:38
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:40
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:42
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:44
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:45
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:47
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   15:48
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:50
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:53
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:57  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020