Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:39
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:41
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:42
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:43
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:45
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:46
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:48
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:51
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:52
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:53
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:56
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:57
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:59
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:00
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:02
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:04
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:05
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:06
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:07
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:08
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:09
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:11
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:13
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:15
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:16
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:18
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:19
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:21
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:24
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:28  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020