Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:41
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:42
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:44
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   15:48
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:49
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:50
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:51
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:53
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:55
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:57
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:57
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:58
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:00
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:01
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:03
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:04
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:06
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:07
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:09
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:11
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:12
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:14
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:16
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:18
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:20
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:22
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:24
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:26
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 16:28  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020