Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:40
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:41
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   16:42
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   16:43
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   16:44
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   16:45
4 Bory Interaktivní plán dopravy   16:47
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:49
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:50
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:51
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:53
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:54
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:56
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:59
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:00
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:01
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:04
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:05
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:07
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:08
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:10
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:12
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:13
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:14
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:15
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:16
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:17
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:19
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   17:21
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:23
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:24
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:26
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   17:27
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:29
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:32
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 17:36  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020