Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   17:11
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   17:12
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   17:14
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:18
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:19
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:20
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:21
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:23
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:25
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:26
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:26
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:27
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:29
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:30
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:32
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:33
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:35
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:36
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:38
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:40
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:41
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:43
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:44
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:46
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:48
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:50
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:51
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:53
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 17:55  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020