Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:54
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:56
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:57
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:58
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:00
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:01
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:03
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:06
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:07
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:08
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:11
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:12
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:14
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:15
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:17
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:19
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:20
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:21
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:22
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:23
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:24
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:26
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:28
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:30
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:31
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:33
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:34
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:36
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:39
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:43  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020