Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   14:34
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:35
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:37
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   14:41
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:42
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:43
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:44
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:46
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:48
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:49
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:49
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:50
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:52
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:53
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:55
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:56
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:58
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:59
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:01
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:03
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:04
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:06
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:08
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:10
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:12
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:14
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:16
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:18
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 15:20  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020