Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   6:30
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:31
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:32
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:33
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:34
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:35
4 Bory Interaktivní plán dopravy   6:37
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   6:39
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   6:40
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   6:41
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   6:43
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   6:44
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   6:46
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   6:48
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   6:49
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   6:50
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   6:52
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   6:53
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   6:55
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   6:56
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   6:58
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   7:00
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   7:01
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   7:02
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   7:03
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   7:04
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   7:05
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   7:07
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   7:09
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   7:11
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   7:12
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   7:14
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   7:15
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   7:17
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   7:20
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 7:24  



Verze JŘ: 8:23_04.06.2020