Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   16:56
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:57
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:59
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   17:03
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   17:04
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   17:05
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:06
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:08
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   17:10
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:11
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   17:11
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   17:12
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:14
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:15
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:17
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:18
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:20
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:21
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:23
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:25
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:26
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:28
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:29
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   17:31
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   17:33
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   17:35
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   17:36
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   17:38
18,6 Bory Interaktivní plán dopravy   17:39
19,5 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   17:41
20,3 U Letiště Interaktivní plán dopravy   17:43
20,8 Vltava Interaktivní plán dopravy   17:44
21,3 Panasonic Interaktivní plán dopravy   17:45
22,1 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:46
23,2 Borská pole Interaktivní plán dopravy 17:48  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020