Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:40
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:41
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:42
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:43
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:44
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:45
4 Bory Interaktivní plán dopravy   15:47
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:49
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:50
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:51
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:53
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:54
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:56
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:59
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:00
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:01
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:04
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:05
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:07
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:08
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:10
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:12
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:13
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:14
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:15
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:16
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:17
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:19
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:21
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:23
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:24
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:26
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:27
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:29
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:32
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:36  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020