Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:16
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:17
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:18
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:19
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:20
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:21
4 Bory Interaktivní plán dopravy   15:23
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:25
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:27
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:28
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:30
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:31
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:33
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:35
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:36
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:37
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:40
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:41
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:43
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:44
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:46
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:48
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:49
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:50
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:51
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:52
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:53
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:55
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:57
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:59
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:00
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:02
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:03
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:05
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:08
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:12  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020