Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:09
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:11
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:12
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:13
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:15
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:16
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:18
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:21
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:22
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:23
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:26
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:27
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:29
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:30
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:32
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:34
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:35
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:36
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:37
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:38
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:39
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:41
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:43
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:45
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:46
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:48
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:49
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:51
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:54
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:58  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020