Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:54
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:55
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:56
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:57
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:58
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:59
4 Bory Interaktivní plán dopravy   15:01
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:03
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:05
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:06
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:08
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:09
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:11
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:13
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:14
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:15
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:18
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:19
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:21
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:22
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:24
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:26
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:27
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:28
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:29
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:30
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:31
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:33
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:35
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:37
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:38
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:40
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   15:41
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:43
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:46
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:50  



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020