Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:34
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:35
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:37
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   15:41
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:42
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:43
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:44
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:46
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:48
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:50
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:50
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:51
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:53
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:54
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:56
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:57
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:59
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:00
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:02
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:04
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:05
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:07
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:09
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:11
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:13
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:15
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:17
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:19
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 16:21  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:55_02.07.2020