Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   14:07
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   14:08
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   14:09
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   14:10
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   14:11
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   14:12
4 Bory Interaktivní plán dopravy   14:14
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   14:16
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   14:18
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   14:19
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   14:21
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   14:22
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   14:24
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   14:26
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   14:27
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   14:28
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   14:30
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   14:31
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   14:33
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   14:34
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   14:36
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:38
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:39
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   14:40
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   14:41
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:42
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   14:43
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   14:45
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   14:47
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   14:49
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   14:50
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   14:52
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   14:53
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:55
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   14:58
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 15:02  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020