Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   15:09
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   15:10
1,4 Panasonic Interaktivní plán dopravy   15:11
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   15:12
2,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   15:13
3,2 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   15:14
4 Bory Interaktivní plán dopravy   15:16
4,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:18
5,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:20
6,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:21
7,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:23
7,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:24
8,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:26
9,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:28
9,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:29
10,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:30
10,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:33
11,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:34
12 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:36
12,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   15:37
13 Opavská Interaktivní plán dopravy   15:39
13,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:41
13,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:42
14,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   15:43
15 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   15:44
15,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:45
16,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   15:46
17,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   15:48
18,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   15:50
18,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:52
19,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:53
19,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:55
20,2 Severka Interaktivní plán dopravy   15:56
20,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:58
21,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:01
22,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:05  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020