Detail spoje » Bus 30 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   15:48
0,9 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   15:49
1,9 Žlutická Interaktivní plán dopravy   15:52
2,7 Severka Interaktivní plán dopravy   15:56
3,1 Komenského Interaktivní plán dopravy   15:57
3,6 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   15:58
4,1 Okounová Interaktivní plán dopravy   15:59
5,4 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:01
6,3 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:03
6,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:05
7,7 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:05
8,1 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:06
8,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:08
9,3 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:09
9,7 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:11
10,1 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:12
10,7 U Astry Interaktivní plán dopravy   16:14
11,3 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   16:15
11,9 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:17
12,6 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:19
13,2 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:20
13,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:22
14 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:24
14,7 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   16:26
15,6 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   16:28
16,5 Šimerova Interaktivní plán dopravy   16:30
17,2 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   16:32
18,1 Borský park Interaktivní plán dopravy   16:34
18,9 Bory Interaktivní plán dopravy 16:36  
INFO: jede jen do zastávky quot;Boryquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020