Detail spoje » Bus 30 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:39
0,6 Borský park Interaktivní plán dopravy   15:41
1,5 Sídliště Bory Interaktivní plán dopravy   15:42
2,2 Šimerova Interaktivní plán dopravy   15:43
3,1 Tyršův most Interaktivní plán dopravy   15:45
3,8 Mlýnské nábřeží Interaktivní plán dopravy   15:46
4,7 Vodárna Interaktivní plán dopravy   15:48
5,3 Slovany Interaktivní plán dopravy   15:51
5,6 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   15:52
6,2 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   15:53
6,8 Částkova Interaktivní plán dopravy   15:56
7,4 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   15:57
8 U Astry Interaktivní plán dopravy   15:59
8,6 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   16:00
9 Opavská Interaktivní plán dopravy   16:02
9,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:04
9,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:05
10,6 Kovošrot Interaktivní plán dopravy   16:06
11 Čisticí stanice Interaktivní plán dopravy   16:07
11,8 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:08
12,4 Bolevecký rybník Interaktivní plán dopravy   16:09
13,2 Malý Bolevec Interaktivní plán dopravy   16:11
14,1 K Prokopávce Interaktivní plán dopravy   16:13
14,7 Okounová Interaktivní plán dopravy   16:15
15,1 Bolevecká náves Interaktivní plán dopravy   16:16
15,8 Komenského Interaktivní plán dopravy   16:18
16,2 Severka Interaktivní plán dopravy   16:19
16,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   16:21
17,8 NC Úněšovská Interaktivní plán dopravy   16:24
18,7 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 16:28  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020