Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   5:02
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:02
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:04
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:06
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:07
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:08
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:10
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:12
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:12
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:14
6,2 Goethova Interaktivní plán dopravy 5:17  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020