Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   4:45
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:46
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   4:47
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:48
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:50
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   4:52
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:53
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:54
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:55
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   4:57
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:00  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020