Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   4:45
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   4:45
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:47
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:49
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:50
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   4:51
3,8 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:53
5 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:55
5,2 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   4:55
5,7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:57
6,2 Goethova Interaktivní plán dopravy 5:00  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020