Detail spoje » Bus 40 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   4:23
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   4:24
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   4:25
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   4:26
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   4:28
2,9 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   4:30
3,4 U Družby Interaktivní plán dopravy   4:31
3,9 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   4:32
4,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   4:33
5,6 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   4:35
6,1 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 4:38  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020