Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Goethova Interaktivní plán dopravy   5:38
0,4 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   5:39
0,9 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   5:41
1,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   5:42
2,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   5:44
2,9 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   5:45
3,6 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:46
4,2 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   5:48
4,7 U Družby Interaktivní plán dopravy   5:49
5,2 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   5:50
5,8 Žlutická Interaktivní plán dopravy   5:52
6,9 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   5:54
7,4 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy 5:57  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020