Detail spoje » Bus 20
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   17:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:48
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   17:49
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   17:51
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   17:52
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:54
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:57
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   17:59
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 18:00  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020