Detail spoje » Bus 20 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:30
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:32
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:34
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   16:37
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   16:39
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   16:40
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:42
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   16:43
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 16:45  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020