Detail spoje » Bus 20 B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   15:45
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   15:47
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:49
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   15:52
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   15:54
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   15:55
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:57
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   15:58
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 16:00  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020