Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   17:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   17:18
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   17:19
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   17:21
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   17:22
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:24
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:27
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   17:29
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 17:30  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020