Detail spoje » Bus 20 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   16:00
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   16:02
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:04
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   16:07
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   16:09
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   16:10
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:12
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   16:13
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy 16:15  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bílá Horaquot;



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020