Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:45
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   15:46
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   15:48
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   15:49
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   15:51
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   15:52
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   15:54
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   15:57
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   15:59
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 16:00  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020