Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:15
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   22:16
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   22:17
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   22:18
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   22:20
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   22:21
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   22:22
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   22:24
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   22:26
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 22:27  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020