Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:55
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   19:56
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   19:58
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   19:59
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   20:01
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   20:02
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   20:03
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   20:05
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   20:07
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 20:08  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020