Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:53
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   17:55
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:57
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   17:59
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   18:01
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   18:02
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:04
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   18:05
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   18:07
7,5 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   18:10 V
8,2 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   18:11 V
8,8 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   18:12 V
9,4 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   18:13 V
10,3 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy 18:15   V



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020