Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:55
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   16:56
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   16:58
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   16:59
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   17:01
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   17:02
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   17:03
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   17:05
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   17:07
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 17:08  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020