Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:40
0,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   14:41
1,2 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   14:43
2,4 V Ráji Interaktivní plán dopravy   14:44
3,1 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   14:46
3,8 Malická Interaktivní plán dopravy   14:47
4,1 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:48
4,6 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:50
5 Goethova Interaktivní plán dopravy   14:52
5,1 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 14:53  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020