Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy   13:46 V
1 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   13:48 V
1,6 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   13:49 V
2,2 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   13:50 V
2,9 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   13:52 V
4,7 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:55
5 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   13:56
5,9 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:58
7,1 V Ráji Interaktivní plán dopravy   13:59
7,8 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   14:01
8,5 Malická Interaktivní plán dopravy   14:02
8,8 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:03
9,3 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:05
9,7 Goethova Interaktivní plán dopravy   14:07
9,8 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy 14:08  



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020