Detail spoje » Bus 20 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   13:23
0,3 U Práce Interaktivní plán dopravy   13:25
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:27
1,8 Malická Interaktivní plán dopravy   13:29
2,5 Zadní Roudná Interaktivní plán dopravy   13:31
3,2 V Ráji Interaktivní plán dopravy   13:32
4,4 Nádraží Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:34
5,3 U Kondrů Interaktivní plán dopravy   13:35
5,6 Bílá Hora Interaktivní plán dopravy   13:37
7,5 Zruč - Senec, V koutě Interaktivní plán dopravy   13:40 V
8,2 Zruč - Senec, U pomníku Interaktivní plán dopravy   13:41 V
8,8 Zruč - Senec, u Drudíků Interaktivní plán dopravy   13:42 V
9,4 Zruč - Senec, rozc. Interaktivní plán dopravy   13:43 V
10,3 Zruč - Senec Interaktivní plán dopravy 13:45   V



Verze JŘ: 6:33_20.2.2020