Detail spoje » Bus 24 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   6:40
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   6:40
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:41
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   6:42
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   6:44
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   6:46
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:47
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:48
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:49
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:50
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:51
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   6:52
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 6:53  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020