Detail spoje » Bus 24 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   6:17
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   6:17
0,8 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   6:18
1,6 U Letiště Interaktivní plán dopravy   6:19
2,1 Vltava Interaktivní plán dopravy   6:20
2,6 Panasonic Interaktivní plán dopravy   6:21
3,4 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   6:22
3,8 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   6:23
4,1 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   6:24
5,9 Waltrova Interaktivní plán dopravy   6:26
6,5 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   6:27
6,9 Lábkova Interaktivní plán dopravy   6:28
7,3 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy 6:30  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020