Detail spoje » Bus 24 T NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Zadní Skvrňany Interaktivní plán dopravy   5:41
0,5 Lábkova Interaktivní plán dopravy   5:41
0,7 Macháčkova Interaktivní plán dopravy   5:42
1,2 Waltrova Interaktivní plán dopravy   5:43
3 Nad Zátiším Interaktivní plán dopravy   5:45
3,5 Folmavská rondel Interaktivní plán dopravy   5:47
3,9 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:48
4,5 Panasonic Interaktivní plán dopravy   5:49
5,2 Vltava Interaktivní plán dopravy   5:50
5,7 U Letiště Interaktivní plán dopravy   5:51
6,3 Západočeská univerzita Interaktivní plán dopravy   5:52
6,6 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   5:53
7,4 Bory Interaktivní plán dopravy 5:54  
INFO: nejede 25.12. a 1.1.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020